آرشیو
انتخاب نشریه


سردار فدوی:
مرزهای شرقی کشور در امنیت کامل‌اند

جانشین فرمانده سپاه گفت: مرزهای جمهوری اسلامی ایران در امنیت کامل هستند و تاکنون هیچ مشکلی مخصوصا در مرزهای شرقی کشور نداشته‌ایم.
به گزارش فارس، دریادار پاسدار علی فدوی، جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: قوت سپاه، بسیج و نیروهای مسلح به‌گونه‌ای است که تمام جهان می‌دانند که نمی‌توانند کوچک‌ترین خللی در امنیت جمهوری اسلامی ایران به وجود آورند.
فدوی خاطرنشان کرد: وقتی‌که آمریکایی‌ها به این نتیجه رسیده‌اند و می‌دانند که در عرصه نظامی مقابل جمهوری اسلامی ایران نمی‌توانند به پیروزی برسند و همواره با شکست مواجه می‌شوند، دیگر کشورها و مجموعه‌ها حساب کار خودشان را می‌کنند.
 مرزهای جمهوری اسلامی ایران در امنیت کامل هستند
جانشین فرمانده سپاه بابیان این‌که مقام معظم رهبری می‌فرمایند: «زمانی که ما به قله برسیم، دشمنی‌ها نیز تمام می‌شود»، ازاین‌رو ما نیز به این سمت حرکت می‌کنیم و هرروز به این هدف نزدیک‌تر می‌شویم، تصریح کرد: مرزهای جمهوری اسلامی ایران در امنیت کامل هستند و تاکنون هیچ مشکلی مخصوصا در مرزهای شرقی کشور نداشته‌ایم و بااقتدار و توانمندی‌هایی که وجود دارد در خصوص مرزها و مجموعه‌ای بالاتر نیز مشکلی به وجود نمی‌آید.
 وی پیرامون حضور پرشور گروه‌های جهادی در عرصه‌های خدمت‌رسانی گفت: قطعا هر حرکتی که به خیل بی‌انتهای مردم متصل باشد دارای خیروبرکت است. از طرف دیگر بسیج نشان داده است که در همه عرصه‌ها پای‌کار است و زمانی که یک اتفاق برای هموطنشان می‌افتد، دیگر آرام نمی‌گیرند تا آن گرفتاری را از بین ببرند یا از آن کم کنند.
 حضور 42 هزار گروه جهادی ثبت‌شده در بسیج
جانشین فرمانده سپاه از حضور 42 هزار گروه جهادی ثبت‌شده در بسیج خبر داد و افزود: کرونا تمام جهان را دچار مشکل کرده است اما در کشور ما هیچ‌گاه از مشکلاتی که برای دیگر کشورها به وجود آمد به وجود نیامده است زیرا ما مردم مسلمانی داریم که کمک کردن به همنوع را بالاترین فریضه می‌دانند.
 مجلس شورای اسلامی پای‌کار گروه‌های جهادی آمد
فدوی ادامه داد: خوشبختانه مجلس شورای اسلامی پای‌کار گروه‌های جهادی آمده است و امسال منابع مالی که این گروه‌ها برای کارهای بزرگ نیاز دارند را پیش‌بینی کرده است و ان‌شاءالله با شروع به کار آقای رئیسی، دولت نیز پای‌کار خواهد آمد و گرفتاری‌های موجود به‌زودی حل می‌شوند.
 «بسیج سازندگی» به «بسیج جهاد سازندگی» تغییر می‌کند
وی بابیان این‌که به‌زودی اسم بسیج سازندگی به بسیج جهاد سازندگی تغییر می‌کند، گفت: با حل شدن مشکلات کشور با تلاش خیل عظیم مردم و گروه‌های جهادی، مردم فراموش می‌کنند که کشور مشکلاتی همچون مشکل آب داشته است از طرف دیگر حضور پررنگ جوانان در عرصه‌های جهادی دارای خیرات فراوانی است.

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/10101/1/106888/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha