آرشیو
انتخاب نشریه


معاون وزیر بهداشت:
ورود تماشاگران به ورزشگاه آزادی در چه صورت ادامه می‌یابد

معاون بهداشت وزارت بهداشت، با اشاره به مشکلاتی که در ورود تماشاگران به ورزشگاه آزادی به وجود آمد، گفت: اگر قصوری رخ‌داده باشد، قطعا جلوی ورود تماشاگران را خواهیم گرفت. کمال حیدری، در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، به موضوع مجوز بلیت‌فروشی برای حضور تماشاگران در ورزشگاه‌های فوتبال اشاره کرد و افزود: وزارت بهداشت، برای صدور مجوز بلیت‌فروشی برای ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی، شرایطی را تعیین کرده است که در صورت رعایت آن‌ها، می‌توانند بلیت‌فروشی کنند.
وی با تأکید بر فروش بلیت به‌صورت الکترونیکی و غیرحضوری، گفت: در دیدار هفته گذشته در ورزشگاه آزادی، بنا بود که بلیت‌ها به‌صورت غیرحضوری فروخته شود که متأسفانه مشکلاتی مشاهده شد.
حیدری با عنوان این مطلب که فروش بلیت فقط برای کسانی است که دو هفته از تزریق دُز دوم واکسن کرونا آن‌ها گذشته باشد، افزود: مسئولان ورزشگاه آزادی می‌بایست نسبت به رعایت پروتکل‌ها اعم از اینکه تماشاگران ماسک زده باشند، فاصله‌گذاری رعایت شده باشد و ورود و خروج تماشاگران نیز کنترل شود.
وی ادامه داد: اگر قرار است ظرفیت حضور تماشاگران افزایش یابد، بایستی شرایط مناسبی را به لحاظ رعایت پروتکل‌ها فراهم کنیم و این در حیطه مسئولیت دوستان در ورزشگاه آزادی است. معاون بهداشت وزارت بهداشت افزود: باید ببینیم برای دیدارهای بعدی چه شرایطی در ورزشگاه آزادی فراهم خواهد شد و سپس برای تداوم حضور تماشاگران تصمیم بگیریم. حیدری تأکید کرد: اگر گزارش‌ها از دیدار اول با حضور تماشاگران، نشان بدهد که قصوری صورت گرفته است و دوستان نمی‌توانند حضور تماشاگران با رعایت پروتکل‌ها را کنترل کنند، قطعا جلوی ورود تماشاگران را خواهیم گرفت. زیرا، سلامت مردم برای ما مهم‌تر از تماشای مسابقات است.

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/10187/6/120932/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha