آرشیو
انتخاب نشریه


علی اکبر علیزاده، نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی:
حضور میدانی رئیس‌جمهور قابل تقدیر‌ و ثمربخش است

گروه سیاسی
علی اکبرعلیزاده، عضو کمیسیون کشاورزی و نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که در کنار اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها ضرورت دارد تا قیمت کالاها از سوی دولت کنترل شود، به خبرنگار «رسالت» بیان کرد: به‌تازگی نشستی با وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد تا وضعیت بازار پس از اصلاح ارز ترجیحی بررسی و پیش‌بینی‌های موردنیاز صورت گیرد. 
وی‌ افزود: در این جلسه مبرهن گشت که وزارت جهاد کشاورزی کلیه عوامل احتمالی مبنی بر وضعیت بازار را پیش‌بینی و راهکارهای مقابله با آن را نیز در نظر گرفته است. 
علیزاده تصریح کرد: ارتباط بدنه دولت، بانک‌ مرکزی، وزارت صمت، سازمان برنامه‌وبودجه، وزارت اقتصاد و وزارت جهاد کشاورزی با یکدیگر بیان‌گر آن است که کلیه نهادهای کشور به‌صورت هماهنگ گام برمی‌دارند و به‌موجب یک تصمیم، عوامل پس‌ازآن را نیز به‌خوبی در نظر می‌گیرند.
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: اصلاح ارز ترجیحی با هدف بهبود معیشت مردم و قرارگیری یارانه اختصاص یافته در زنجیره مصرف‌کنندگان است. 
  حضور دولت در صحنه نویدبخش رونق اقتصادی است
او متذکر شد: در نشست کمیسیون کشاورزی با وزیر جهاد کشاورزی پیش‌بینی بدین شکل بود که برخی اقلام به دلیل افزایش قیمت با کاهش تقاضا و درنتیجه کاهش قیمت مواجه شوند. اقلام پیش‌بینی‌شده مرغ و تخم‌مرغ بود و بر این اساس مقرر شد تا عملکرد به‌گونه‌ای باشد که تولیدکننده دچار زیان نشود و بازار نیز دچار کم‌وکاست یا اشباع نیز نگردد. 
عضو کمیسیون کشاورزی‌ مجلس بیان داشت: مردم اطمینان حاصل کنند که بازار با‌ کمبود اقلام مواجه نخواهد شد. مهم‌ترین سرمایه دولت سیزدهم، سرمایه معنوی، ارتباط مداوم و حضور‌ میدانی رئیس‌جمهور است. 
علیزاده در پایان این گفت‌وگو اظهارکرد: دولت سیزدهم همواره نشان داده بر کلیه امور نظارت دارد و یکایک تصمیم‌گیری‌ها بر مبنای دانش موردنیاز است. بی‌شک حضور دولت در صحنه  برای مردم آرامش‌بخش و نوید تأثیرات مثبت درزمینهٔ اصلاحات ارزی‌ و اقتصادی است.

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/10313/2/134031/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha