آرشیو
انتخاب نشریه


مجید نصیرایی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
هوشیاری و بصیرت مردم در‌مقابله با‌ اهداف شوم و آشوب‌های‌ دشمنان اصل‌ اساسی است

گروه سیاسی 
مجید نصیرایی، نماینده مردم فردوس و طبس و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار‌ «رسالت»  درباره آشوب‌های اخیر دشمنان و رسانه‌های غربی اظهارکرد: هنگامی‌که ابعاد ماجرا و بازخوردهای این قصه را‌ واکاوی‌ می‌کنیم، درمی‌یابیم که بسیار فراتر از یک قصه معمولی است. 
وی افزود: افراد محدودی در جریان تظاهرات حضور پیداکرده‌اند، در پی تسلیت به خانواده مهسا امینی نیستند و اعتراضی نسبت به این ماجرا ندارند بلکه به دنبال تحقق اهداف دشمنان نظام و ملت جمهوری اسلامی ایران هستند. 
نماینده مردم فردوس و طبس تصریح کرد: تعرض به نیروی انتظامی خلاف قوانین جامعه است. نیروی انتظامی یک نیروی مؤمن و مقتدر است که وظیفه خود را‌ انجام می‌دهد چراکه مسئول آرامش و امنیت جامعه است. 
او عنوان کرد: دشمنان ملت ایران به دنبال بهانه هستند و دراین راستا سناریوهای مختلفی را طراحی می‌کنند تا به‌نظام اسلامی که‌ برگرفته از ارزش‌های ایرانی و اسلامی است، آسیب برسانند. ضرورت دارد در مواجهه با‌ چنین اتفاقاتی هوشیار باشیم و با آگاهی عمل‌کنیم.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: باید مراقب بود که در شرح‌حال این قصه به تضعیف نیروی انتظامی پرداخته نشود. خوشبختانه در بررسی‌های صورت گرفته مبرهن شد که نیروی انتظامی در انجام‌وظیفه خود کوتاهی نکرده و آنچه را‌ که لازم بوده، انجام داده است.
او متذکر شد: رسالت نیروی انتظامی اقتدار تمام و اجرای وظایف است. طی گفت‌وگو با‌ مسئولان مرتبط مقرر شد که آسیب‌شناسی‌های این حوزه انجام شود تا در صورت امکان از شیوه‌های مؤثرتر و دیگری استفاده کرد. 
وی در‌پایان این گفت‌وگو ابراز کرد: آسیب‌شناسی نیروی انتظامی و تمامی مجموعه‌های مرتبط اتفاقی‌ مثبت است تا‌ چنانچه ضعفی وجود دارد، بررسی عالمانه شود و برطرف گردد. از طرفی دیگر طی آسیب‌شناسی نقاط قوت ،پررنگ‌تر و گسترده‌تر خواهد شد.
 بی‌شک رسانه‌های غربی‌ و دشمنان اسلام هیچ‌گاه دلسوز‌ ملت ایران نبوده و نیستند. این افراد هرگز حقوق بشر را درک نکرده و تنها مدعی آن می‌شوند. بی‌شک مقابله با‌ چنین امری‌ هوشیاری و بصیرت ملت را‌ می‌طلبد‌. 

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/10415/1/141437/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha