آرشیو
انتخاب نشریه


وزير راه و شهرسازي در جمع خبرنگاران مطرح کرد:
هيچ کس حق ندارد تغييري در قيمت مسکن ايجاد کند

وزير راه و شهرسازي با اعلام اينکه افزايش قيمت سوخت تاثيري در قيمت مسکن ندارد، گفت: هيچ کس اجازه ندارد تغييري در قيمت‌ها ايجاد کند و قطعا تعزيرات برخورد جدي با موارد اينچنيني مي‌کند.
 به گزارش خبرنگار مهر، محمد اسلامي در حاشيه ششمين کنفرانس بين‌المللي منطقه‌اي تغيير اقليم در جمع خبرنگاران گفت: افزايش قيمت بنزين بر افزايش قيمت هواپيما تاثيري نخواهد داشت و درست نيست در اين رابطه هيجاني فکر کنيم.
وي ادامه داد: افزايش قيمت سوخت تاثيري در قيمت مسکن ندارد.علت اين است که سهم بنزين بر قيمت کالاي تمام شده زياد نخواهد بود. هيچ کسي اجازه ندارد تغييري در قيمت‌ها ايجاد کند و قطعا تعزيرات برخورد جدي با موارد اينچنيني مي کند.
وزير راه و شهرسازي بيان کرد: وزارت راه و شهرسازي طي چند وقت اخير اقدامات قابل توجهي در زمينه حمل و نقل و موضوعات ساختمان و شهرسازي انجام داده است. يکي از موضوعات مبحث ۱۹ ساختمان‌سازي است که در آن بازنگري انجام شده و از سازمان نظام مهندسي انتظار داريم که حتما اين مبحث را در طراحي ساختمان‌ها نظارت و اعمال کند. رعايت اين مبحث از سوي دستگاه‌هاي ذي‌ربط و مردم مي‌تواند سهم به سزايي در کاهش انتشار گازهاي گلخانه‌اي داشته باشد.
اسلامي اضافه کرد: طي چند سال گذشته نوسازي ناوگان پرشتاب انجام مي‌شد اما به دلايل مختلفي از جمله کمبود منابع مالي، رکود  در اين باره ايجاد شد. اما نوسازي ناوگان حمل و نقل 
جاده‌اي با اهتمام بيشتري در سال جديد در دستور کار ما قرار گرفته است. همچنين براي نوسازي حمل ونقل ريلي نوسازي لکوموتيو و ناوگان ريلي در اولويت‌هاي ماست. قراردادهایي را در زمينه برقي کردن خطوط ريلي با بخش خصوصي منعقد کرده بوديم که در حال حاضر به دنبال آن هستيم که اين قراردادها را فعال کنيم.

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/9636/10/63167/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha