آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

زرینچه:
 نمی‌توانم با استقلال همکاری کنم
 پیشکسوت استقلال پس‌از معرفی به‌عنوان عضو کمیته فنی این باشگاه، گفت: استقلال همیشه تیم محبوبم است اما در مقطع فعلی نمی‌توانم با این باشگاه همکاری کنم.جواد زرینچه اظهار داشت: دیگر دوست دارم در حوزه فنی فعالیت داشته باشم. اگر نامجومطلق در استقلال حضور داشت قرار بود دستیار وی شوم. پیشنهاداتی درلیگ داشتم اما ترجیح می‌دهم صبر کنم تا با تیمی خوب که امکانات کافی داشته باشد همکاری کنم.
    
 مهابادی سرمربی جوانان شد
مدیرفنی و سرمربی تیم ملی جوانان  معرفی شدند.پس از بررسی‌های مختلف در نشست‌های کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال،حمید درخشان به‌عنوان مدیرفنی و داود مهابادی به‌عنوان سرمربی تیم ملی جوانان ایران معرفی شدند.
    
آغاز لیگ کشتی در قرنطینه
رئیس سازمان لیگ کشتی گفت: با توجه به مجوزی که گرفته شده است رقابت‌های لیگ کشتی از 8 آذر پیگیری می‌شود. نصیرزاده گفت: ما مجوز برگزاری رقابت‌ها را داریم و قراراست درقرنطینه این مسابقات برگزار شود، به این صورت که کشتی‌گیران ابتدا تست کرونا می‌دهند و بعدازآن در قرنطینه کامل به سرمی‌برند تا زمانی که مسابقات به پایان برسد، بنابراین خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند.
    
مرادی سرباز ملوان می‌شود
 زکریا مرادی با حضور در محل تمرین تیم فوتبال استقلال با کادر فنی وهم‌تیمی‌هایش خداحافظی کرد.این بازیکن برای گذراندن خدمت مقدس سربازی راهی ملوان خواهد شد.
    
درخشش حدادی درلیگ چین 
ملی‌پوش بلندقامت تیم بسکتبال ایران و تیم سیچوان، دومین بازیکن برتر لیگ چین شد.حامد حدادی در لیگ چین توانست باتوجه به شاخص‌های آماری در بخش ریباند نفر اول و در بخش پاس منجر به گل در جایگاه دوم بایستد که درمجموع به‌عنوان دومین بازیکن برتر این لیگ شناخته شد.
    :
آقای خاص کشتی مرخص شد
 سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده بود، دیروز از بیمارستان مرخص شد.محمد بنا ادامه روند درمانی خود را به‌صورت قرنطینه در منزل انجام خواهد داد.
    
آبی پوشان حق مصاحبه ندارند
 با تصمیم  مددی سرپرست باشگاه و اعضای هیئت‌مدیره استقلال، جهت حفظ آرامش تیم تا اطلاع ثانوی، بازیکنان بدون مجوز از سوی سرپرست و مدیررسانه‌ای حق مصاحبه نخواهند داشت.همچنین معاونان و مدیران باشگاه  هم جهت آرامش تیم از هرگونه اظهارنظری در رسانه‌ها خودداری خواهند کرد.
    
گلزن لیورپول بازمی‌گردد
 صلاح، ستاره مصری لیورپول این روزها در کشورش درحال گذراندن دوران قرنطینه است تا بهبودی‌اش را از بیماری کرونا کسب کند.درهمین‌رابطه حسام  رئیس کمیته مبارزه با کرونا درمصر گفت: محمد صلاح فردا به انگلیس برخواهد گشت تا برای دیدار یک شنبه مقابل لسترستی آماده باشد.

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/9911/11/86093/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha