آرشیو
انتخاب نشریه


امیر خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش:
ناو اطلاعاتی «شیراز» تا سال آینده به ناوگان نداجا ملحق می‌شود

فرمانده نیروی دریایی ارتش از پیشرفت مراحل ساخت ناو اطلاعاتی «شیراز» خبر داد و گفت: این شناور که از ویژگی‌های خاصی برخوردار است تا سال آینده به ناوگان نداجا ملحق خواهد شد.
به گزارش مهر، امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی در گفت‌وگویی، درباره ساخت شناور اطلاعاتی شیراز، گفت: این شناور جدید دارای ویژگی‌های خاصی است که کار ساخت سازه آن به اتمام رسیده و هم‌اکنون در حال تجهیز سامانه‌های آن هستیم و برای سال آینده پیش‌بینی کرده‌ایم تا این شناور جدید را به ناوگان نیروی دریایی ملحق کنیم.
وی همچنین درخصوص مقدمات ساخت شناورهای« تریماران»  افزود: ساخت این شناور که بیش‌از سه هزار تن وزن دارد و از قابلیت‌های تهاجمی خوبی برخوردار است در دستور کار نیروی دریایی قرارگرفته و طراحی‌های مفهومی و جزئی آن نیز انجام شده است و ان‌شاءالله برنامه ساخت آن به‌طورجدی در سال‌های آینده آغاز می‌شود.
فرمانده نداجا با اشاره به توانمندی کارکنان باتجربه و جوان نیروی دریایی، تأکید کرد: امروز نیروی دریایی به سطحی از توانمندی رسیده که قادر است بسیاری از نیازهای خود را در داخل و توسط متخصصان جوان و کاردان تأمین کند و این روحیه خوداتکایی و اعتمادبه‌نفس در تمامی بخش‌های نیروی دریایی تسری یافته است.

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/9914/3/86334/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha