آرشیو
انتخاب نشریه


فدا حسين مالكی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
پاسخ جنایت صهیونیست‌ها حتمی است

گروه سیاسی
فداحسين مالكی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به ترور دانشمند شهید محسن فخری‌زاده به «رسالت» گفت: ترور شهید دانشمند فخری زاده از فجایع رژیم صهیونیستی بود و ما باید این رژیم را در مظنه اتهام این جنایت بزرگ قرار دهیم. این اقدام تروریستی شمارش معکوس موقعیت سیاسی این رژیم منحوس در منطقه است.
وی افزود: این نوع برخورد و ترور دانشمندان فرقی نمی‌کند برای چه کشوری باشد. این کار برخورد با اندیشه‌ها ست و یک حرکت مذبوحانه است و موردپذیرش دنیا و بشریت نیست. ما باید از تمام مجامع بین‌المللی در جهت محکوم کردن اسرائیل استفاده کنیم.
 فداحسين مالكی  در ادامه تأکید کرد: به نظر می‌رسد رژیم صهیونیستی می‌خواست این موضوع را به برجام و دولت آینده آمریکا گره بزند و هرچه از این رژیم جعلی بگوییم بعید نیست. آن‌ها به دنبال این هستند که به‌هرطریقی منطقه را به آشوب بکشانند. خصوصا این‌که اکنون نزدیک به پایان دولت ترامپ نیز هست و قصد دارند آمریکا و نظام سلطه را وادار ‌کنند که جمهوری اسلامی ایران را در شرایط خاصی قرار دهند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ابراز کرد: صهیونیست ها بدانند ایران تمام شرایط را رصد می‌کند و در ابتدا پاسخ جدی به این جنایت می‌دهد و این پاسخ حتمی است. ترور دانشمند محسن فخری‌زاده مسئله‌ای نیست که به‌سادگی از آن بگذریم.
او گفت: هرچند که ترور شخصیت‌هایی مانند فخری‌زاده برای ما سخت است اما برنامه‌های هسته‌ای و موشکی ما هیچ‌وقت متوقف نخواهد شد. فعالیت‌های هسته‌ای ما بومی‌شده است و به‌هیچ‌عنوان اسرائیل نمی‌تواند این کار را انجام دهد و بموقع هم پاسخش را خواهد گرفت.
فدا حسين مالكی عنوان کرد: قطعا نظام سلطه از موفقیت صنایع هسته‌ای و موشکی ما ترس دارند و دانشمندانی که درگذشته از ما شهید کردند به‌همین‌دلیل بود. کسانی که دست به چنین اقداماتی می‌زنند در بسیاری از موارد نقص و مشکل دارند. اسرائیلی‌ها و آمریکایی‌ها در زمان سردار سلیمانی در منطقه منزوی شدند و در برابر مقاومت در عراق و سوریه شکست خوردند.
این نماینده یادآور شد: سران این کشورها در منطقه جنایات بسیار زیادی را انجام دادند. اما با فرماندهی سردار سلیمانی زمینگیر شدند و این اقدامات هم زخم‌هایی است که از سردار دل‌ها خورده‌اند و می‌خواهند به این طریق زهرشان را بریزند و یک شخصیت دانشمندی را که آزاری برای کسی نداشت در کشوری دیگر ترور می‌کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در انتها تأکید کرد: ترور شهید محسن فخری‌زاده ،‌یک کار مذبوحانه است و کار آدم‌های وا‌داده است. کسانی که از همه‌جا رانده شدند این کار را انجام می‌دهند و اگر جرئت داشتند در میدان عمل می‌توانستند کاری کنند.

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/9922/1/86900/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha