آرشیو
انتخاب نشریه


عمویی خبر داد:
اعضای کمیسیون امنیت ملی از نمایشگاه دستاوردهای دفاعی بازدید کردند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون از نمایشگاه دستاوردهای دفاعی بازدید کردند و در جریان دستاوردهای وزارت دفاع قرار گرفتند.
به گزارش مهر، ابوالفضل عمویی با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از نمایشگاه سازمان صنایع دفاعی گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از نمایشگاه سازمان صنایع دفاعی بازدید کردند تا در جریان آخرین دستاوردهای دفاعی کشور و فعالیت‌های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح قرار گیرند.
وی بیان کرد: این فعالیت‌ها در بخش هایی از توانمندی ها در حوزه تسلیحات سبک، خودروهای زرهی، توانمندی‌های علوم شیمیایی و ساخت راکت‌های برد کوتاه و بلند در نظر گرفته شده بود و همین طور در بحث فناوری اطلاعات پیشرفت هایی در سازمان صنایع دفاعی شاهد بودیم.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: نمایندگان حاضر از فعالیت‌های وزارت دفاع در این زمینه تقدیر کردند چرا که دستاوردهای صنایع دفاعی چشمگیر بوده و موجب افتخار همه ایرانیان است و کمک کرده که بنیه دفاعی کشور بومی شود.
عمویی گفت: البته با پیشبرد رویکرد توانمندسازی داخلی، کشور به مصونیت در حوزه دفاعی نزدیک شده است و بعد از این جلسه نیز گفت‌وگویی میان نمایندگان و وزیر دفاع برای تقویت همکاری های دوجانبه برگزار شد.

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/10049/1/95923/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha