آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

راه مربیگری، فریاد نیست!
مربیان جوانی که برای بالا بردن سطح فنی تیم‌های لیگ برتری وارد این چرخه شده‌اند به‌جای تکیه‌بر دانش و داشته‌های فنی خود به سمت فریاد و قلدری کردن گرایش پیداکرده‌اند.فریادهای عجیب در محوطه فنی نیمکت‌های لیگ برتری و درگیری‌های فیزیکی بین آن‌ها تلخ‌ترین صحنه‌ها را از قشری که مدعی ورود حرفه‌ای گری به جرگه مربیان ایرانی است رقم‌زده است.قیل‌وقال‌هایی که با خودآگاهی شکل‌گرفته است تا تبدیل به پرسش اصحاب رسانه در نشست‌های خبری شود. مربیانی که استرس ناشی از نتیجه‌گیری را دلیل اصلی فریادهای خود درکنار زمین مسابقه عنوان کرده‌اند. بهانه‌ای که قطعاً موردقبول اهالی فوتبال نمی‌تواند باشد.مربیانی که با محرومیت‌های کمیته انضباطی درهفته‌های نخست لیگ برتر نیز مواجه شده‌اند اما بازهم دست از رفتارهای هنجارشکنانه خود برنمی‌دارند.مربیانی که باید الگوی بازیکنان خود شوند اما کار به‌جایی کشیده است که بازی‌های لیگ برتر بارها و بارها متوقف‌شده تا بازیکنان فرصت جدا کردن مربیان خود را درکنار زمین مسابقه پیدا کنند. مربیانی که از ترس اخراج، ایستاده فریاد می‌کشند و اخلاق‌مداری را می‌کشند.
    
شوکر:
امباپه باید کهکشانی شود
بازیکن اسبق تیم فوتبال رئال مادرید، گفت: رئال باید دنبال بازیکنی باشد که تشنه بازی در این تیم است و به نظر من  امباپه گزینه خوبی برای کهکشانی‌ها خواهد بود.داورشوکر رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی و ستاره سال‌های دور تیم  رئال‌مادرید اظهار داشت:  به نظر من امباپه تمایل دارد برای رئال‌مادرید بازی کند.  البته من  نماینده او و باشگاه نیستم اما تنها می‌توانم در مورد این انتقال صحبت کنم.
    
 پینتو: 
 جانشینی کی‌روش افتخار است
سرمربی کلمبیایی تیم ملی امارات که پس از ۵ ماه هدایت این تیم با توافق دوجانبه به همکاری با فدراسیون فوتبال امارات پایان داد . پینتو درخصوص احتمال انتخاب  به‌عنوان جانشین  کی روش در تیم ملی کلمبیا گفت: قطعا این برای من افتخار بزرگی است که دوباره سرمربی تیم ملی کشورم باشم اما مسئله مهم توجه به منافع تیم و ایجاد زمینه لازم برای موفقیت فوتبال کلمبیا است که بتواند به جام جهانی صعود کند. 
    
محمدخانی :
 پرسپولیس متکی به فرد نیست
 پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس هیچ‌وقت در تاریخ خود متکی به فرد نبوده و هر بازیکنی که پیراهن این تیم را می‌پوشد می‌داند پیراهن بزرگ‌ترین و
 پر تماشاگرترین تیم آسیا را پوشیده است و باید برای شادی دل هواداران از جان‌مایه بگذارد.ناصرمحمدخانی افزود: امیدوار و خوش‌بین هستم این تیم بتواند به طلسم قهرمان نشدن خود در آسیا پایان داده و جام قهرمانی را به دست آورد. 
    
قوانین  سخت‌گیرانه  در المپیک
مدیر ورزشی کمیته برگزاری ‌بازی‌های المپیک توکیو هشدار داد که ورزشکاران پس از اتمام رویداد و بازگشت به دهکده نباید محافظ‌های خود را بردارند و دراین‌باره قوانین جدیدی وضع خواهد شد. کاتونی گفت: از ورزشکاران خواسته خواهد شد تا با رعایت حداکثری قوانین و مقررات و پروتکل‌ها، تا آخرین لحظه بازگشت نکات ایمنی و شیلدهای محافظتی خود را برندارند.
    
 لوو:
آلمان شانس اول صعود است
یواخیم لووسرمربی تیم ملی آلمان از گروهی که تیمش در آن قرار دارد ابراز رضایت و تأکید کرد که بیش‌ترین شانس را برای صدرنشینی و حضور در جام جهانی دارند. قرعه‌کشی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره اروپا انجام شد و تیم ملی فوتبال آلمان با تیم‌های رومانی، ایسلند، مقدونیه، ارمنستان و لیختن‌اشتاین هم‌گروه شد.

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/9929/11/87360/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha