آرشیو
انتخاب نشریه


شهردارتهران:
امیدوارم پرسپولیس ازآسیا دست ‌پر برگردد

شهردارتهران گفت: باغیرتی که بازیکنان پرسپولیس درمراحل مقدماتی انجام دادند ان‌شاءالله دست پرازقطر برمی‌گردند.
به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، پیروز حناچی شهردارتهران دیروز درتمرین حضوریافت و گفت: ان‌شاءالله پرسپولیس به نمایندگی از تیم‌های باشگاهی ایران در لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهد داشت. ما هم در تمرینات حاضر شدیم تا به کادرفنی و بازیکنان دست‌مریزاد و خسته نباشید بگوییم. برای نماینده مردم ایران آرزوی موفقیت دارم امیدوارم با پیروزی برگردند.
شهردار تهران درپاسخ به این سؤال که وضعیت کمپ تیم‌ملی را چطور ارزیابی می‌کنید، ادامه داد: بالاخره امکانات با رقبا قابل‌مقایسه نیست اما بچه‌ها تلاش خود را می‌کنند. باغیرتی که درمراحل مقدماتی انجام دادند ان‌شاءالله دست پر برمی‌گردند.
وی درباره حمایت از دو تیم پایتخت، یادآور شد: ما معمولاً حمایت فیزیکی می‌کنیم. قبلاً ورزشگاه شهید کاظمی داده‌شده والان کارهای حقوقی انجام می‌شود که واگذاری کامل شود. تیم‌هایی که جوانان پایتخت به آن‌ها علاقه دارند نقطه هدف ماست.حناچی درپاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه حضور شما در تمرین به‌عنوان شهردار تهران می‌تواند مؤثر باشد و چقدر امیدوارید پرسپولیس قهرمان شود، خاطرنشان کرد: رقابت بالاست. به غیرت بچه‌ها امیدوارم. فکر می‌کنم شهرداران دیگر هم دوست داشتند به این دو تیم کمک کنند چون توجه مردم به دو تیم پایتخت بسیار زیاد است وهمه انتظار دارند این موفقیت‌ها برای کشور کسب شود و نهایت کمک خود را می‌کنند.

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/9929/11/87363/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha