آرشیو
انتخاب نشریه


فدا حسین مالکی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
شبکه‌های اجتماعی در اختیار نظام سلطه است

گروه سیاسی
فداحسین مالکی، عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با «رسالت» با اشاره به وقایع اخیر رژیم آمریکا و حذف صفحه شخصی ترامپ از توییتر، اظهار داشت: اتفاقات اخیر در آمریکا نشان داد شبکه‌های اجتماعی در اختیار ملت‌ها نیست بلکه برای مدیریت آن‌ها از سوی نظام سلطه طراحی شده است.
وی با بیان اینکه آمریکا و طرفداران آن‌ها هرگاه منافعشان درخطر باشد اقدام به حذف خواهند کرد، افزود: اگر در هریک از این شبکه‌ها، انتخابات هر کشوری ازجمله ایران،  زیر سؤال برده شود مشکلی وجود نخواهد داشت!
عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر به پست‌های کلیدی در سازمان ملل توجه کنیم می‌بینیم که اکثر پست‌های کلیدی در اختیار صهیونیست‌هاست لذا طبیعی است که مدیریت شبکه‌های اجتماعی همچون توییتر، اینستاگرام و ... در اختیار و تصرف نظام سلطه باشد.
عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وقایع پس از انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۲ خرداد ۸۸ و شکل‌گیری فتنه با کمک‌های مستقیم و غیرمستقیم دولت آمریکا که بیشترین وظیفه مدیریتی این فتنه‌ها بر دوش شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر و فیس‌بوک بود، چیزی نیست که از یاد کسی برود؛ نقش این شبکه‌ها، هم‌سو با دولت آمریکا در جهت آشوب و ناامنی در کشور، بار‌ها مورد اشاره و تأکید اهالی فن قرار گرفته است.
مالکی تصریح کرد: فیس بوک و توییتر حساب‌های دونالد ترامپ را مسدود کردند، این امر حاکی از آن است که دنیا دیگر توسط روسای جمهور آمریکا اداره نشده و از سوی شرکت‌هایی این‌چنینی اداره می‌شوند. ازاین‌پس هیچ‌کس دیگر احترامی برای آمریکا و روسای جمهور این کشور قائل نخواهد شد، هیچ‌کس از آمریکا نخواهد ترسید، هیچ‌کس  دروغ دموکراسی و حقوق بشردر آمریکا راباور نخواهد کرد.
عضوکمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: این اتفاقات نشان داد که شاکله آمریکا درباره امنیت نظام با کسی شوخی ندارد و اگر این مؤلفه‌ها به خطر بیفتد، ژست دموکراسی و آزادی بیان را بی‌تعارف کنار می‌گذارد.

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/9960/1/89383/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha