آرشیو
انتخاب نشریه


امان الله حسین پور، نماینده مردم اسفراین در مجلس:
مردم دولت روحانی را از اصلاحات جدا نمی‌دانند

گروه سیاسی
امان الله حسین پور، نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با «رسالت» درمورد استراتژی اصلاح طلبان برای جداسازی راه خود از دولت روحانی بیان کرد: اصلاح طلبان چند وقت پیش بحثی را برای فرار از ناکارآمدی دولت مطرح کردند ازآنجاکه این دولت ناکارآمد بوده و این سوءمدیریت برای اکثریت قاطع مردم روشن است سعی داشتند خودشان را از دولت جدا کنند.حسین پور ابرازکرد: اکنون نارضایتی از دولت به اوج خود رسیده است. لذا اصلاح‌طلبان فکر کردند و گفتند که ما راه خود را از دولت جدا کنیم و موقعیت خودمان را حفظ کنیم و بگوییم این دولت اگر ناکارآمد است از ما نیست.
 دولت یازدهم و دوازدهم از اصلاح طلبان جداشدنی نیست
وی افزود: اما طرح آن ها موفق نشد. دلیلش هم این است که اصلاح‌طلبان به قدری در انتخابات از روحانی حمایت کردند و محکم از او دفاع کردند که جای فرار باقی نگذاشتند. بنابراین نمی‌توان روحانی را از اصلاح طلبان جدا دانست و برای مردم قابل باور نیست که اصلاح طلبان جدای از دولت روحانی هستند. دولت یازدهم و دوازدهم از اصلاح‌طلبان جدا شدنی نیست.
حسین پور تاکید کرد: زمانی که همگی یکی هستند نمی‌توانند از یکدیگر جدا شوند. این پروژه جواب نداد و بین مردم هم جواب نخواهد داد. مردم دولت روحانی را اصلاح‌طلبان جدا نمی دانند و اصلاح‌طلبان را نیز از دولت روحانی جدا نمی دانند.
این نماینده مجلس یادآورشد: مگر یادمان رفته که اصلاح طلبان در انتخابات دوروبر روحانی را گرفته بودند و به صراحت از اودفاع
 می کردند و مواضعشان را شفاف می گفتند. چطور بعد از این همه سال که ناکارآمدی دولت مشخص شد می‌خواهند بگویند خط روحانی از ما جداست و این دولت اصلاحات نیست؟
او تصریح کرد: این استراتژی جواب نمی‌دهد و جواب نخواهد داد. مردم متوجه شدند حتی خود اصلاح طلبان هم فهمیده اند که چنین موضع گیری بین مردم نتیجه‌بخش نخواهد بود لذا اکنون نیز خیلی به این قضیه اصرار ندارند.
حسین پور گفت: مدتی این کار را امتحان کردند اما هم از نظر خودشان و هم از نظر مردم خنده دار بود. در نتیجه اکنون ضعیف به نظر
 می رسند و پذیرفتند که دولت هر سوءمدیریت و ناکارآمدی داشته است متوجه این ها نیز شده است.
 نماینده اسفراین درمجلس درانتها ابرازکرد: حتی برخی از اصلاح طلبان
 سرشناس نیز اقرار و اذعان کردند که دولت روحانی اصلاح طلب است و اگر بخواهیم با اصلاح طلبی پیش برویم سرنوشت دولت بعدی نیز همین خواهد بود.

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/10037/2/95098/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha