آرشیو
انتخاب نشریه


مقام صهیونیست: استراتژی مقابله با ایران شکست خورده است

مدیرکل سابق سیاسی امنیتی وزارت جنگ رژیم صهیونیستی با اعتراف به شکست استراتژی نتانیاهو در مقابله با ایران تصریح کرد باید تل‌آویو به هشدارهای آمریکا در این خصوص توجه داشته باشد.
«عاموس گلعاد» فرمانده سابق دستگاه اطلاعات نظامی (امان) و ژنرال ذخیره در ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی با اشاره به گزارش‌هایی مبنی بر هشدار آمریکا به اسرائیل در خصوص بیهوده بودن هرگونه حمله به تأسیسات هسته‌ای ایران، گفت: «من نمی‌دانم چه کسی [از این هشدار] راضی نیست، ولی آیا ما جایگزینی برای ایالات‌متحده به‌عنوان متحد داریم؟».
گلعاد که همچنین به‌عنوان رئیس بخش سیاسی و امنیتی وزارت جنگ رژیم صهیونیستی خدمت کرده  در مصاحبه با «رادیو اسرائیل» افزود: «شیوه تفکری که توصیه می‌شود متفاوت است.. آیا ما برای مقابله مؤثر با تهدید ایران پیش می‌رویم؟..استراتژی دولت قبلی تحت رهبری بنیامین نتانیاهو شکست خورد زیرا در لغو توافق [هسته‌ای با ایران] نقش داشت و در آن زمان بود که ایرانی‌ها پیشروی کردند».
به نوشته «رأی الیوم»، وی ادعا کرد: «آزمودن نتایج سیاسی برای سوق دادن آمریکا به سمت لغو توافق حاصل شده، منجر به پیشروی چشمگیر و دراماتیک ایران در این تهدید شد و امروز به ابعادی رسیده است که قبلا نبود..این یک شکست محسوب می‌شود».

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/10187/5/120936/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha