آرشیو
انتخاب نشریه


سرلشکر سلامی:
دشمنان منتظر واکنش جمهوری اسلامی باشند

سرلشکر سلامی با تأکید بر این‌که راه شهید فخری‌زاده با عزم و اراده بیشتر دنبال می‌شود گفت: دشمنان باید منتظر واکنش‌های جمهوری اسلامی ایران با کیفیت و وضعیتی که خودمان تعیین می‌کنیم، باشند.
به گزارش فارس، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم گرامیداشت دانشمند شهید محسن فخری‌زاده که در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد، با بیان این‌که بزرگ‌ترین لطف الهی که شهادت است، شامل حال محسن فخری‌زاده عزیز و فخر ایران شد ،گفت: دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی باید بدانند که شهادت، چراغ راه ماست و ما راه این شهید عزیز را ادامه خواهیم داد و راهی که شهدا باز می‌کنند، هیچ‌گاه توقف نخواهد داشت.وی افزود:  هر نقطه‌ای که دشمن روی آن متمرکز می‌شود، به‌منزله نقطه قوت ما و هراس دشمنان است و متوسل شدن به اقدامات جنایتکارانه‌ای مانند ترور به معنای آن است که ما باید امثال شهید فخری‌زاده را تربیت کنیم.
فرمانده کل سپاه با تأکید بر این‌که راه این عزیز با عزم و اراده بیشتر توسط شاگردانش ادامه خواهد داشت،گفت: دشمنان باید منتظر واکنش‌های جمهوری اسلامی ایران با کیفیت و وضعیتی که خودمان تعیین می‌کنیم، باشند.
سردار سلامی با بیان این‌که ترور  و اقدامات کوردلانه دشمنان جز افزوده شدن بر شتاب انقلاب اسلامی ما دستاورد دیگری نخواهد داشت ، ادامه داد: ما با شهادت رشد کرده‌ایم و دشمن، قدرت درک این حقیقت را ندارد. آن‌ها فکر می‌کنند که مردان بزرگ ما تنها هویت فیزیکی دارند ازاین‌رو به دنبال حذف آن‌ها هستند، اما شهادت آنان، اراده ما را در رسیدن به اهداف عالیه نظام قوی‌تر می‌کند.
فرمانده کل سپاه در پایان با تأکید بر این‌که به ملت عزیز ایران اطمینان می‌دهیم که واکنش قاطعی نسبت به ترور دانشمند هسته‌ای خود خواهیم داشت،افزود: شهادت برای ما افتخار است و همان‌طور که شاهد بودیم حاج قاسم با شهادتش موجب ذلت استکبار شد، قطعا شهادت محسن فخری‌زاده نیز موجب ذلت دشمنان می‌شود و سرعت ما را در مسیری که انتخاب کرده‌ایم بیشتر می‌کند.

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/9929/1/87405/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha