آرشیو
انتخاب نشریه


علیرضا بلگوری:
مانع‌زدایی و پشتیبانی از تولید راهبرد محوری بانک اقتصاد نوین در تخصیص منابع بوده است

مدیرعامل بانک اقتصاد نوین هدایت نقدینگی جامعه به سمت بخش‌های مولد و مانع‌زدایی و حمایت از تولید در جهت تحقق اهداف کلان اقتصادی کشور را مهم‌ترین رسالت نظام بانکی دانست.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، علیرضا بلگوری، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این بانک در حمایت از تولید گفت: بانک اقتصاد نوین در سال 1399، با پرداخت 691 هزار میلیارد ریال تسهیلات به پروژه‌های راهبردی و پیشران تلاش کرده است، نقشی اثربخش در نظام اقتصادی کشور داشته باشد.
او با اشاره به تحریم‌های ظالمانه و شرایط خاص اقتصاد کشور در سال 1399 گفت: در سال گذشته همسو با اولویت‌های اقتصادی کشور، بانک اقتصاد نوین تأمین مالی صنایع راهبردی، استراتژیک و ارزآور را به‌صورت جدی در دستور کار خود قرار داد و در این راستا پروژه‌های ملی متعددی را تأمین مالی کرد که ازاین‌بین صنایع پتروشیمی، خودروسازی، فلزات اساسی، غذایی و دارویی بیشترین سهم را از خدمات اعتباری این بانک داشتند.
بلگوری کارنامه بانک اقتصاد نوین در حمایت از تولید را بسیار درخشان توصیف کرد و افزود: در سال گذشته به پشتوانه اعتماد روزافزون مشتریان و ارائه خدمات باکیفیت، بیشترین رشد در افزایش منابع را در میان بانک‌های خصوصی تجربه کردیم و به همین نسبت تسهیلات بانک هم بیش از 120درصد افزایش یافت و خوشحالیم که توانستیم با تخصیص بهینه این منابع، پاسخی شایسته به اعتماد سپرده‌گذاران و سهامداران بانک بدهیم و هم نقش ذاتی خود در اقتصاد کشور را به‌درستی ایفا کنیم.
مدیرعامل بانک اقتصاد نوین شناخت صنعت و نیازهای مشتریان و ارائه راهکار در سریع‌ترین زمان ممکن را مهم‌ترین مزیت بانک اقتصاد نوین در تأمین مالی صنایع بزرگ دانست و افزود: مانع زدایی
و حمایت از تولید تنها با درک اهمیت تولید و آثار آن در افزایش سطح رفاه عمومی و نیز باور به مسئولیت و توانمندی‌مان در نقش‌آفرینی در توسعه همه‌جانبه کشور امکان‌پذیر است.
بلگوری در پایان تصریح کرد: بانک اقتصاد نوین در سال 1400 نیز سیاست راهبردی خود در حمایت و هموارسازی مسیر تولید را ادامه داده و با تمام توان و ظرفیت خود از پروژه‌های ملی و راهبردی کشور پشتیبانی خواهد کرد.

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/10024/9/94286/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha