آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

عبور کاراته از آزمون سخت
مربی تیم ملی گفت: کاراته ایران از آزمون سخت مسابقات کسب سهمیه سربلند بیرون آمد و با کسب چهار سهمیه حضور دربازی‌های المپیک عملکرد موفقی داشته است.حسن روحانی اظهار داشت: با برگزاری مسابقات کاراته وان لیسبون، رقابت‌های گزینشی المپیک از طریق رنکینگ به پایان رسید و باید چشم‌انتظار برگزاری مسابقات گزینشی پاریس باشیم. خوشبختانه تیم کمیته مردان و بانوان ایران بهترین عملکرد را در این رقابت‌ها داشتند و با کسب ۴ سهمیه همراه ترکیه بهترین عملکرد را در میان تمام تیم‌های حاضر جهان داشتند.
    
 فوتبال شرق آسیا در ازبکستان
 کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد ازبکستان میزبان بازی‌های گروه‌های هشتم و نهم لیگ قهرمانان آسیا است؛ دوگروهی که در منطقه شرق قاره آسیا قرار دارد. این تصمیم در پی عدم اعلام آمادگی کشورهای شرق برای میزبانی از بازی این گروه‌ها گرفته‌شده است.بازی گروه‌های ششم، هفتم و دهم به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد.
    
 مارگا رسما به الهلال پیوست
 موسی مارگا مهاجم پورتو پرتغال رسما به الهلال پیوست تا این تیم عربستانی نخستین خرید بزرگ خود را اعلام کند.این نخستین خرید پرسروصدای تیم سعودی پس از صعود به یک‌هشتم لیگ قهرمانان آسیا و برخورد با قرعه‌ای به نام استقلال ایران است.
    
  حسینی:
با عزم راسخ بازی خواهیم کرد
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: استقلال یکی از بهترین تیم‌های ایران است و به‌نوعی مقابل این تیم بازی کردیم که موقعیت‌های زیادی به آن ندادیم. حسینی اظهار داشت: بازی دشواری را بردیم. خیلی وقت بود بازی نکرده بودیم و تا حدودی از شرایط بازی دور بودیم.  بازیکنان ما از جان مایه گذاشتند . و با عزم راسخ به استقبال بازی‌ها و بازی بعدی مقابل استقلال درجام حذفی می‌رویم.
    
پیرلو: 
با اشتیاق دریوونتوس می‌مانم 
سرمربی تیم فوتبال یوونتوس بعد از شکست برابر میلان عنوان کرد كه استعفا نخواهد داد و کارش را در این تیم ادامه می‌دهد. پیرلو گفت: شکست غیرقابل‌باوری است ولی استعفا نخواهم داد. من با اشتیاق زیادی این کار را شروع کردم و هدایت یوونتوس را بر عهده گرفتم. مشکلاتی در تیم ما وجود دارد اما کار من ادامه دارد و استعفا نمی‌دهم. 
    
اسکندریون:
 هدف شناگران المپیک است
 دبیر فدراسیون شنا گفت: هدف‌گذاری فدراسیون بیشتر بر مبنای کسب سهمیه المپیک با ثبت رکورد ورودی است. اسکندریون
اظهار داشت: حدود یک ماه دیگر چهار نفر از شناگران خوب کشورمان به کشورهای صربستان و ترکیه اعزام خواهند شد. وی افزود:  قره‌حسنلو،  انصاری،  غلامپور و  بالسینی چهار شناگر تیم ملی دراین رقابت‌ها هستند و امیدواریم بتوانند با عملکرد خوبشان، رکورد ورودی المپیک را کسب کنند.  

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/10037/11/95073/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha