آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

اسکوچیچ: ۸۰ میلیون دلیل داریم
 سرمربی تیم ملی گفت: تنها دغدغه‌ ذهنی ما در حال‌ حاضر بازی با هنگ‌کنگ است و سایر مسائل فقط باعث برهم‌خوردن تمرکزمان می‌شود؛ وقتی بازیکنی برای تیم ملی ایران بازی می‌کند
 ۸۰ میلیون دلیل برای انگیزه داشتن دارد. اسکوچیچ اظهار داشت: چیزی که از بازیکنانم می‌خواهم انضباط است، نیازی نیست به انگیزه اشاره کنم، چراکه وقتی کسی کشورش را نمایندگی می‌کند باید سرشارازانگیزه باشد. وقتی برای تیم ملی ایران بازی می‌کنیم 
۸۰ میلیون دلیل برای انگیزه داشتن داریم.اسکوچیچ  تصریح کرد: حق نداریم هیچ اشتباهی مرتکب شویم؛ من از بازیکن‌هایم می‌خواهم شخصیت‌شان را به نمایش بگذارند، آن‌ها ظرفیت لازم برای موفقیت را تمام‌وکمال دارند.
    
تمدید  مودریچ با رئال‌مادرید
 قرارداد لوکا مودریچ هافبک باتجربه اهل کرواسی با باشگاه رئال‌مادرید تمدید شد. مودریچ در سال ۲۰۱۲ پس از عملکردی درخشان در تاتنهام به جمع کهکشانی‌های مادرید ملحق شد و افتخارات زیادی را با رئال‌مادرید کسب کرد.
    
  مدافع سرخ لژیونر می‌شود 
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به‌روزهای پایانی حضور خود 
در جمع سرخپوشان نزدیک می‌شود که توافقاتی را با یک تیم قطری داشته است. شنیده می‌شود کنعانی‌زادگان پیش‌قراردادی را با مبلغی حدود یک‌میلیون و 200 هزار دلار با باشگاه قطری به امضا رسانده و به‌این‌ترتیب مراحل انتقالش به لیگ قطر نهایی شده است.
    
 لحظه‌ شماری‌گلزنان تیم‌ملی 
آماری که مهاجمان تیم ملی فوتبال ایران دراین فصل از مسابقات باشگاهی خود ثبت کرده‌اند، می‌تواند نویدبخش روزهای خوب در دیدارهای سخت برابر عراق و بحرین باشد. اردوی تیم ملی  برای حضور درمرحله دوم انتخابی جام جهانی  و انتخابی جام ملت‌ها از آغاز ‌شد. اسامی بازیکنان دعوت‌شده به اردوی تیم ملی اعلام شد که از بین ۲۶ بازیکن، درنهایت سه بازیکن دیگر از اردو خط می‌خورند و تیم ملی با ۲۳ ملی‌پوش راهی بحرین، محل برگزاری متمرکز این مسابقات خواهد شد.
    
سرمربی پیکان استعفا کرد
سرمربی تیم پیکان پس از صدور رأی انضباطی دیدار این تیم مقابل سایپا و بازنده اعلام شدن پیکانی‌ها از سمت خود کناره‌گیری کرد. 
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رأی دیدار سایپا - پیکان را صادر کرد و تیم  پیکان را که دراین دیدار 6 تعویض انجام داده بود، به دلیل احراز وقوع تخلف انجام تعویض مازاد و استفاده از بازیکن فاقد صلاحیت 
3 بر صفر بازنده اعلام کرد. 
    
  باقری در‌کادر‌فنی تیم ملی 
 در پی درخواست فدراسیون فوتبال مبنی بر حضور 
کریم باقری در تیم ملی، باشگاه پرسپولیس با حضور موقت این مربی در تیم ملی موافقت کرد.تیم ملی روز ۱۳ خرداد مقابل هنگ‌کنگ، روز ۱۷ خرداد برابر بحرین، ۲۱ خرداد مقابل کامبوج و درنهایت سه‌شنبه ۲۵ خردادماه با عراق  بازی خواهد کرد و بعد از اتمام این چهار مسابقه، کریم باقری  به تمرینات پرسپولیس بازمی‌گردد.

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/10049/11/95882/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha