آرشیو
انتخاب نشریه


حیدری:
پرسپولیس یک هفته زودتر قهرمان می‌شود

مدافع پیشین تیم  پرسپولیس معتقد است که این تیم یک هفته مانده به پایان لیگ بیستم، پنجمین قهرمانی پیاپی خود را کسب خواهد کرد.
سپهر حیدری در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص پیروزی  پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن  اظهار داشت: هر بازی برای پرسپولیس تا آخر فصل حکم فینال را دارد. این حالت برای سپاهان نیز حاکم است و هر تیمی که لغزشی داشته باشد، از رقابت عقب می‌ماند، اما من پرسپولیس را تیم خوبی می‌بینم که این فصل هم قهرمان خواهد شد.وی افزود: بعید است رقابت پرسپولیس با سپاهان مثل لیگ هفتم شود. سپاهان مطمئناتا پایان فصل امتیاز از دست می‌دهد، اما پرسپولیس تمرکز بیشتری دارد و از دست دادن امتیاز از سوی این تیم سخت است. پرسپولیس تمرکز بالای خود را مقابل ذوب‌آهن نشان داد که تیمی باکیفیت بود و حتی از پرسپولیس پیش افتاد، اما شاگردان گل محمدی با تمرکز به بازی ادامه دادند. حیدری یادآور شد: فراموش نکنید پرسپولیس با یک لشکر غایب مصدوم و محروم مقابل ذوب‌آهن قرار گرفت. محرومیت‌هایی که از سوی کمیته انضباطی به پرسپولیس تحمیل شد و سؤال‌برانگیز بود.  کنعانی‌زادگان و  مغانلو با مصدومیت بازی کردند و با این مشکلات تیمی را دراصفهان شکست دادند که چندی پیش استقلال را در تهران  برده بود. پرسپولیس با این شرایط شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی است، هرچند نمی‌توان کیفیت سپاهان را هم کتمان کرد.
وی گفت:  پرسپولیس و بازیکنانش آن‌قدر حرفه‌ای شده‌اند و تمرکز دارند که خودشان را با هر شرایطی وفق می‌دهند و این تیم استثناست. 

آدرس مطلب http://paper.resalat-news.com/newspaper/page/10049/11/95886/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha